| височина | 76 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| височина | 82,5 mm |
| мярка на резбата | M 20X1,5 |
| външен диаметър | 90 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | M 20 X 1,5 |
| външен диаметър | 80 mm |
| височина | 75 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| височина | 64 mm |
| мярка на резбата 1 | M20X1.5 |
| външен диаметър 1 | 80 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 55 mm |
| мярка на резбата | M20X1.5 |
| височина | 76 mm |
| външен диаметър | 81 mm |
| височина | 77 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 55,2 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 62 mm |
| мярка на резбата | M 20 x 1.5 |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| дължина | 67 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| цвят | черен |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| дебелина | 80 mm |
| външен диаметър | 90 mm |
| тегло | 0,420 kg |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 77 mm |
| тегло | 0,38 kg |
| мярка на резбата | M20X1.5 |
| външен диаметър | 79,8 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 56 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 64 mm |
| височина | 76 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 80 mm |
| за номер артикул | SF OF0063 |
| външен диаметър | 80 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 57 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 65 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 75 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| мярка на резбата | M20 x P1.5 |
| височина | 92 mm |
| диаметър | 103 mm |
| височина | 82,5 mm |
| мярка на резбата | M 20X1,5 |
| външен диаметър | 90 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 81 mm |
| външен диаметър | 90 mm |
| монтажен диаметър | 63 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 81 mm |
| външен диаметър | 90 mm |
| монтажен диаметър | 63 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 81 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 57 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 65 mm |
| мярка на резбата | M 20 x 1.5 |
| височина | 74 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 57 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 65 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 75 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 77 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1,5 |
| височина | 74 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | M 20 X 1,5 |
| външен диаметър | 85,5 mm |
| височина | 100 mm |
| спецификация | Ex Coopers Z1142 |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 80 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 65,6 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 59,7 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| брой звена на верига | 16 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 65,6 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 59,7 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| брой звена на верига | 16 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| диаметър | 84 mm |
| диаметър 1 | 81 mm |
| диаметър 2 | 65 mm |
| диаметър 3 | 57 mm |
| височина | 74 mm |
| присъединителна резба | M 20 x 1,5 |
| налягане на отваряне блокиране на обратен ход | 0,12 bar |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър 1 | 86 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 55 mm |
| външен диаметър 2 | 65 mm |
| мярка на резбата | M20 x 1,5 |
| височина | 80 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| височина | 82,5 mm |
| мярка на резбата | M 20X1,5 |
| външен диаметър | 90 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| външен диаметър | 90 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 57,5 mm |
| външен диаметър 2 | 64 mm |
| външен диаметър 1 | 94 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 80 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,7 bar |
| не е за артикул номер | 5735 |
| височина | 75 mm |
| височина | 90 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| външен диаметър | 66 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 55 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 57 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 65 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 6/1 |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 74 mm |
| външен диаметър | 90 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 57,5 mm |
| външен диаметър 2 | 64 mm |
| външен диаметър 1 | 94 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 80 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,7 bar |
| мярка на резбата | M 20x1,5 |
| външен диаметър | 81,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 65,2 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 57 mm |
| височина | 74 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 81,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 63 mm |
| мярка на резбата | M20x1,5 |
| височина | 74 mm |
| височина | 87 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| вътрешен диаметър | 58 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 65 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 84 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 65 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 57 mm |
| мярка на резбата | M20X1,5 |
| височина | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 80 mm |
| вътрешна резба 1 | D2= M20x1.5 mm |
| диаметър 3 | 56 mm |
| диаметър 4 | 63 mm |
| височина | 73 mm |
| мярка на резбата | M 20x1,5 |
| външен диаметър | 83 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 55 mm |
| височина | 82 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | M 20x1,5 |
| външен диаметър | 90 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 71 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 61 mm |
| височина | 82,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |