| височина | 102 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 71,5 mm |
| външен диаметър | 93 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| височина | 102 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 71,5 mm |
| външен диаметър | 93 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър 1 | 93 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 71 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| височина | 97,5 mm |
| външен диаметър | 93 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 95 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,8 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 9 |
| външен диаметър | 93 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 95 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,8 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 9 |
| единицамярка за количество | опаковъчна единица |
| единицамярка за количество | опаковъчна единица |
| външен диаметър | 95 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 103 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 95 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 |
| височина | 95 mm |
| височина | 95 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 93 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,9 bar |
| спецификация | Ex Coopers Z1011 |
| външен диаметър | 95 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 103 mm |
| външен диаметър | 86 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 89 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 93 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 96 mm |
| външен диаметър | 93 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 96 mm |
| външен диаметър | 93 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 96 mm |
| диаметър | 93 mm |
| височина | 95 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 93 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| мярка на резбата | UNF 3/4 |
| външен диаметър | 93 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62,5 mm |
| височина | 96 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,8 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 93 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 93,2 mm |
| височина | 96 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 2 |