| дебелина | 83 mm |
| вътрешен диаметър | 24 mm |
| външен диаметър | 64,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,044 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 83 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 24,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 24,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 66 mm |
| диаметър 2 | 28 mm |
| височина | 82 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 75 mm |
| височина | 81,5 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 24,5 mm |
| вътрешен диаметър | 24,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 82 mm |
| диаметър 1 | 66 mm |
| диаметър 2 | 28 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 24 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 24 mm |
| височина | 84 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 75 mm |
| височина | 81,5 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 24,5 mm |
| вътрешен диаметър | 24,5 mm |