| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 96 mm |
| мярка на резбата | 11/16-16 UN |
| височина | 110 mm |
| диаметър | 94 mm |
| диаметър 1 | 93 mm |
| диаметър 2 | 89 mm |
| диаметър 3 | 81 mm |
| височина | 139 mm |
| присъединителна резба | 13/16" 16 UNF |
| налягане на отваряне блокиране на обратен ход | 0,12 bar |
| външен диаметър | 93 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 76 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 90 mm |
| мярка на резбата | 13/16-16 UN |
| височина | 142 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 9 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 93 mm |
| височина | 142 mm |
| присъединителна резба | 13/16"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 90 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 76 mm |
| брой звена на верига | 10 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | - |