| дължина | 106 mm |
| външен диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 9 mm |
| монтажен диаметър | 36 mm |
| дебелина | 106 mm |
| външен диаметър | 21,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,060 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 105 mm |
| вътрешен диаметър | 9,6 mm |
| вътрешен диаметър | 22 mm |
| външен диаметър | 58 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,05 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 105 mm |
| диаметър 1 | 57,2 mm |
| диаметър 2 | 9,5 mm |
| диаметър 3 | 22 mm |
| външен диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 21 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 26 mm |
| височина | 107 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 106 mm |
| външен диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 9 mm |
| монтажен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър 1 | 57,1 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 21 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 23 mm |
| височина | 105,5 mm |
| външен диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| височина | 105 mm |
| височина | 105 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 21 mm |
| външен диаметър | 57,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| не е за артикул номер | 6324 |
| височина | 103 mm |
| вътрешен диаметър | 21 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| външен диаметър 1 | 56 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър | 57 mm |
| диаметър 1 | 26 mm |
| височина | 103 mm |
| височина 1 | 95 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 57 mm |
| височина | 106 mm |
| вътрешен диаметър | 24 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 23 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 21 mm |
| височина | 105,5 mm |
| външен диаметър | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 95 mm |
| височина | 105,4 mm |
| външен диаметър | 57,1 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 26 mm |
| вътрешен диаметър | 21 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| вътрешен диаметър | 21 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 25 mm |
| външен диаметър 1 | 56 mm |
| височина | 103 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 57,2 mm |
| диаметър 2 | 9,5 mm |
| диаметър 3 | 22 mm |
| височина | 105 mm |
| височина | 105,5 mm |
| външен диаметър | 57,1 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 20,8 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 9,5 mm |
| външен диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| височина | 105 mm |
| вътрешен диаметър | 9,5 mm |
| външен диаметър | 57,5 mm |
| височина | 105 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 95 mm |
| височина | 105,4 mm |
| външен диаметър | 57,1 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 26 mm |
| вътрешен диаметър | 21 mm |
| височина | 103 mm |
| тегло | 0,048 kg |
| вътрешен диаметър | 21 mm |
| външен диаметър | 54 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър 1 | 56 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 23 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 21 mm |
| височина | 105,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 21 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 9 mm |
| височина | 105 mm |
| външен диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 21 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 23 mm |
| височина | 105,5 mm |
| външен диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 21 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 23 mm |
| височина | 105,5 mm |