| височина | 115 mm |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| външен диаметър | 64 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 115 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| външен диаметър | 63,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 31 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 31 mm |
| височина | 115 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| дебелина | 115,6 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| външен диаметър | 64,6 mm |
| тегло | 0,47 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър 1 | 63,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 31 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 31 mm |
| височина | 115 mm |
| височина | 115 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| външен диаметър | 64,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 64 mm |
| диаметър 2 | 31 mm |
| височина | 115 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 115 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 115 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 31,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 31,5 mm |
| външен диаметър | 64,5 mm |
| вътрешен диаметър | 33 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 33 mm |
| височина | 115 mm |
| външен диаметър | 64 mm |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| височина | 115 mm |
| височина | 115 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 31,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 31,5 mm |
| височина | 115 mm |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| външен диаметър | 64 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| не е за артикул номер | 6310 |
| височина | 115 mm |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| външен диаметър | 64 mm |
| тегло | 55 g |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 31 mm |
| височина | 115 mm |
| височина | 115 mm |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 31 mm |
| външен диаметър | 63,5 mm |
| продуктов номер | 1701620 |
| външен диаметър | 64 mm |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 31 mm |
| височина | 115 mm |
| външен диаметър | 63,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 29 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 29 mm |
| височина | 116 mm |
| външен диаметър | 63,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 29 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 29 mm |
| височина | 116 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 115 mm |
| диаметър 1 | 64 mm |
| диаметър 2 | 31 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър | 64 mm |
| диаметър 1 | 30 mm |
| височина | 115 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 105,1 mm |
| височина | 115 mm |
| външен диаметър | 64,3 mm |
| вътрешен диаметър | 31,4 mm |
| за номер артикул | SF OF0084 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 115 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 31,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 31,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 29 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 29 mm |
| височина | 117 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 105,1 mm |
| височина | 115 mm |
| външен диаметър | 64,3 mm |
| вътрешен диаметър | 31,4 mm |
| спецификация | Ex Coopers G1394 |
| външен диаметър | 64 mm |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| височина | 115 mm |
| височина | 115 mm |
| височина 1 | 105,1 mm |
| вътрешен диаметър | 31,4 mm |
| външен диаметър | 64,3 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| височина | 115 mm |