| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър | 57 mm |
| височина | 112 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 23 mm |
| височина | 111 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 112 mm |
| височина | 112 mm |
| външен диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 17,5 mm |
| вътрешен диаметър | 24 mm |
| диаметър 4 | 17,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 112 mm |
| височина | 112 mm |
| външен диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 17,5 mm |
| вътрешен диаметър | 24 mm |
| диаметър 4 | 17,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 57 mm |
| вътрешен диаметър | 24 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 24 mm |
| височина | 113 mm |