| диаметър | 90 mm |
| диаметър 1 | 86 mm |
| диаметър 2 | 72 mm |
| диаметър 3 | 62 mm |
| височина | 88 mm |
| присъединителна резба | 3/4" 16 UNF |
| налягане на отваряне блокиране на обратен ход | 0,12 bar |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| външен диаметър | 87 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 58 mm |
| външен диаметър 2 | 82,3 mm |
| външен диаметър 1 | 89,5 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 89,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,7 bar |
| външен диаметър | 87 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 58 mm |
| външен диаметър 2 | 82,3 mm |
| външен диаметър 1 | 89,5 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 89,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,7 bar |
| височина | 91 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 61,5 mm |
| външен диаметър | 79 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| височина | 91 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 61,5 mm |
| външен диаметър | 79 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 87 mm |
| височина | 91 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 60,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 79 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| височина | 86 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4inch-16 |
| външен диаметър | 89,5 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 85 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 80 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 |
| височина | 92 mm |
| височина | 86 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4'-16 |
| външен диаметър | 89,5 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| външен диаметър | 86 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 88 mm |
| височина | 86 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4'-16 |
| външен диаметър | 89,5 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| външен диаметър | 86 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 72 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 88 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 8 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 86,5 mm |
| височина | 89 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 82,3 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 61 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 3 |