| дебелина | 75,5 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| тегло | 0,240 kg |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,25 kg |
| мярка на резбата | 3/4 |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 55 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| за номер артикул | SF OF0072 |
| височина | 71 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4'-16 |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| външен диаметър | 66 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 72 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 66 mm |
| височина | 75 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 76 mm |
| спецификация | Ex Coopers Z963 |
| външен диаметър | 65 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 72 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 56 mm |
| външен диаметър 2 | 62 mm |
| външен диаметър 1 | 68,5 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 75 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 56 mm |
| външен диаметър 2 | 62 mm |
| външен диаметър 1 | 68,5 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 75 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 69 mm |
| мярка на резбата | 3/4" - 16 UNF |
| височина | 77 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 57 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 |
| височина | 75 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 69 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 63 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 73,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 69 mm |
| вътрешна резба 1 | D2= 3/4"-16 mm |
| диаметър 3 | 56 mm |
| диаметър 4 | 62 mm |
| височина | 77 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 55 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 75 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 6/1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | 3/4" - 16 UNF |
| височина 1 | 77 mm |
| диаметър 1 | 69 mm |
| височина | 81,2 mm |
| мярка на резбата | M24 x 1,5 |
| външен диаметър | 102 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 72,4 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 80 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |