| височина | 55 mm |
| мярка на резбата | M 20X1,5 |
| външен диаметър | 75 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| ограничение за производител | do 09.2007 rok prod. |
| височина | 60 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| вътрешен диаметър | 71,5 mm |
| външен диаметър | 77 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | M 20x1,5 |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 71 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| височина | 50 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,35 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър 1 | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 71,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62,5 mm |
| мярка на резбата | M20X1.5 |
| височина | 52,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 77 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1,5 |
| височина | 57 mm |
| височина | 64 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2 bar |
| височина | 60 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| вътрешен диаметър | 71,5 mm |
| външен диаметър | 77 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 77 mm |
| височина | 50 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 60,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 70 mm |
| мярка на резбата | M 20 x 1.5 |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | M20x1,5 |
| височина | 50,6 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 54 mm |
| диаметър | 78 mm |
| диаметър 1 | 76 mm |
| диаметър 2 | 72 mm |
| диаметър 3 | 62 mm |
| височина | 53 mm |
| присъединителна резба | M 20 x 1,5 |
| налягане на отваряне блокиране на обратен ход | 0,12 bar |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,3 bar |
| дебелина | 50 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| тегло | 0,260 kg |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър 1 | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| външен диаметър 2 | 72 mm |
| мярка на резбата | M20 x 1,5 |
| височина | 52 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,35 bar |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 55 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,6 bar |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 7 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| височина | 53 mm |
| мярка на резбата 1 | M20X1.5 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| мярка на резбата | M20x1,5 |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | M20X1,5 |
| височина | 53 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 50 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,3 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 7/2 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | M 20 X 1,5 |
| външен диаметър | 76 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 79 mm |
| вътрешна резба 1 | D2= M20x1.5 mm |
| диаметър 3 | 62 mm |
| диаметър 4 | 72 mm |
| височина | 53 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | M 20 X 1,5 |
| височина 1 | 57 mm |
| диаметър 1 | 77 mm |
| височина | 100 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| външен диаметър | 93 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,5 bar |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 214 mm |
| ширина | 57 mm |
| височина | 53 mm |
| дължина | 214 mm |
| ширина | 57 mm |
| височина | 53 mm |