| мярка на резбата | UNF 13/16"-1 |
| външен диаметър | 76,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 71 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| височина | 86 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 77 mm |
| височина | 93 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 60,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 70 mm |
| мярка на резбата | 13/16-16 UNF |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 77 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 70 mm |
| мярка на резбата | 1 3/16-16 UN |
| височина | 94 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | 13/16-16 UN |
| височина | 93 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 7 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 93,5 mm |
| присъединителна резба | 13/16"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| височина | 93 mm |
| мярка на резбата | 13/16-16 UN |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |