| височина | 87 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 71 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 78 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 91 mm |
| височина | 87 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 71 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 71 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 79 mm |
| височина | 86,5 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4'-16 |
| външен диаметър | 75 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| височина | 86,5 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4'-16 |
| външен диаметър | 75 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| спецификация | Ex Coopers Z25 |
| външен диаметър | 78 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 91 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата | UNF 13/16"-1 |
| външен диаметър | 76,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 71 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| височина | 86 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър 1 | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 71,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62,5 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| височина | 77,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 77 mm |
| мярка на резбата | 3/4" - 16 UNF |
| височина | 88 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | 13/16"-16 |
| височина | 94 mm |
| височина | 80,9 mm |
| вътрешен диаметър | 31,7 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| мярка на резбата | UNF 3/4"-16 |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 69,4 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 61,7 mm |
| височина | 85 mm |
| височина | 90 mm |
| тегло | 0,38 kg |
| мярка на резбата | 13/16"-16UNF-2B |
| външен диаметър | 76 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| диаметър | 80 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| височина | 79 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 79 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 7/3 |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 79 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 7/3 |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 79 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 7/3 |
| диаметър | 80 mm |
| диаметър 1 | 76 mm |
| диаметър 2 | 71 mm |
| диаметър 3 | 62 mm |
| височина | 79 mm |
| присъединителна резба | 3/4" 16 UNF |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 80 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| височина | 80,9 mm |
| вътрешен диаметър | 31,7 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 79 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| външен диаметър | 77 mm |
| височина | 93 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 60,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 70 mm |
| мярка на резбата | 13/16-16 UNF |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | 13/16-16 UN |
| външен диаметър | 76 mm |
| височина | 93 mm |
| диаметър | 78 mm |
| диаметър 1 | 76 mm |
| диаметър 2 | 71 mm |
| диаметър 3 | 62 mm |
| височина | 89 mm |
| присъединителна резба | 13/16" 16 UN |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| спецификация | Ex Coopers Z917 |
| външен диаметър | 78 mm |
| присъединителна резба | 13/16"-16 |
| височина | 94 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 77 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 70 mm |
| мярка на резбата | 1 3/16-16 UN |
| височина | 94 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 93,5 mm |
| присъединителна резба | 13/16"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | 13/16"-16 |
| височина | 85 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | 13/16-16 UN |
| височина | 93 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 7 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 93,5 mm |
| присъединителна резба | 13/16"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | 13/16"-16 |
| височина | 95 mm |
| височина | 93 mm |
| мярка на резбата | 13/16-16 UN |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 62 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 28 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 48,5 mm |
| височина | 90 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър | 69 mm |
| диаметър 2 | 50 mm |
| диаметър 3 | 33 mm |
| височина | 141 mm |
| височина 1 | 134 mm |