| височина | 87 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 71 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| височина | 87 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 71 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | UNF 3/4 |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 70 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| височина | 86 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 74 mm |
| височина | 94 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 77 mm |
| мярка на резбата | 3/4" - 16 UNF |
| височина | 88 mm |
| не е за артикул номер | 5880 |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 76 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,8 bar |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 61 mm |
| външен диаметър 2 | 71 mm |
| външен диаметър 1 | 78 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 80,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,2 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър 1 | 91 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| външен диаметър 2 | 72 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 97 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,6 bar |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| диаметър | 96 mm |
| диаметър 1 | 93 mm |
| диаметър 2 | 71 mm |
| диаметър 3 | 62 mm |
| височина | 95 mm |
| присъединителна резба | 3/4" 16 UNF |
| налягане на отваряне блокиране на обратен ход | 0,12 bar |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,8 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 |
| височина | 80 mm |
| спецификация | Ex Coopers Z1754 |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 74 mm |
| височина | 93 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 80 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,8 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 80,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 85 mm |
| височина | 88 mm |
| външен диаметър 1 | 69,8 mm |
| външен диаметър | 69,8 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 35 mm |
| вътрешен диаметър | 35 mm |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 93 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,1 bar |