| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 75,5 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 28 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 75,5 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 28 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 29 mm |
| височина | 76 mm |
| дължина | 76 mm |
| вътрешен диаметър | 21 mm |
| външен диаметър | 63 mm |
| външен диаметър 1 | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 28 mm |
| височина | 76 mm |
| дебелина | 76 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 76 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 22 mm |
| вътрешен диаметър | 28,5 mm |
| диаметър 4 | 22 mm |
| височина | 76 mm |
| вътрешен диаметър | 26 mm |
| външен диаметър | 64 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 76 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 22 mm |
| вътрешен диаметър | 28,5 mm |
| диаметър 4 | 22 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 64,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 24,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 21 mm |
| височина | 76 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 29 mm |
| височина | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 65 mm |
| диаметър 2 | 30 mm |
| височина | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 24 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 24 mm |
| височина | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 21 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 21 mm |
| височина | 77 mm |
| височина | 76 mm |
| диаметър 2 | 28,5 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |