| височина | 79 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF-1B |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 78 mm |
| височина | 97 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 79 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с два възвратни клапана |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2 bar |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 78 mm |
| височина | 96 mm |
| не е за артикул номер | 6098 |
| височина | 79 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 76 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с два възвратни клапана |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 7 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| мярка на резбата | UNF3/4"-16 |
| височина | 97 mm |
| височина | 93 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 98,3 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 54 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2 bar |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 98,3 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 54 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2 bar |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| мярка на резбата | UNF3/4"-16 |
| височина | 97 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 55 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 35 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 |
| височина | 78 mm |
| диаметър | 78 mm |
| диаметър 1 | 76 mm |
| диаметър 2 | 71 mm |
| диаметър 3 | 57 mm |
| диаметър 4 | 31 mm |
| височина | 97 mm |
| височина 1 | 79 mm |
| присъединителна резба | 3/4" 16 UNF |
| налягане на отваряне блокиране на обратен ход | 0,12 bar |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2 bar |
| дебелина | 97 mm |
| външен диаметър | 79,5 mm |
| вътрешна резба | 3/4" - 16 mm |
| тегло | 0,36 kg |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 79 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 76 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с два възвратни клапана |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2 bar |
| височина | 97 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF-1B |
| височина | 79 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с два възвратни клапана |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 7 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 78 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 71,5 mm |
| височина | 96,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 77 mm |
| мярка на резбата | 3/4" - 16 UNF |
| диаметър 3 | 57,5 mm |
| височина | 80 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 96,5 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 32,5 mm |
| външен диаметър 2 | 57,5 mm |
| външен диаметър 1 | 79 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 96 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2 bar |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 32,5 mm |
| външен диаметър 2 | 57,5 mm |
| външен диаметър 1 | 79 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 96 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2 bar |
| височина | 97 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| спецификация | Micro Glass |