| дебелина | 101 mm |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| тегло | 0,006 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 101 mm |
| вътрешен диаметър | 21 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| тегло | 0,075 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 101 mm |
| диаметър 1 | 26 mm |
| диаметър 2 | 21 mm |
| външен диаметър | 64 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 101 mm |
| диаметър 1 | 26 mm |
| диаметър 2 | 21 mm |
| външен диаметър | 64 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 64 mm |
| диаметър 1 | 26 mm |
| диаметър 2 | 21 mm |
| височина | 101 mm |
| височина | 101 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 64 mm |
| диаметър 1 | 26 mm |
| диаметър 2 | 21 mm |
| височина | 101 mm |
| височина | 102 mm |
| външен диаметър | 64 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 101 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 21,5 mm |
| височина | 101 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 65 mm |
| диаметър 2 | 28,5 mm |
| височина | 101 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 101 mm |
| височина | 101 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 22 mm |
| диаметър 4 | 22 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 22 mm |
| височина | 101 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър | 65 mm |
| диаметър 1 | 25 mm |
| височина | 101 mm |
| за OEномер | 03L 115 562 |
| диаметър | 65 mm |
| височина | 101 mm |
| диаметър 1 | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 101 mm |
| височина | 101 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 22 mm |
| диаметър 4 | 22 mm |
| височина | 101 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 64,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 22,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 22,5 mm |
| височина | 100,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 24 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 24 mm |
| височина | 101 mm |
| височина | 101 mm |
| диаметър 2 | 28,5 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 21 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 21 mm |
| височина | 101 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 22 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 21,5 mm |
| височина | 101 mm |
| височина | 102 mm |
| външен диаметър | 64 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дебелина | 101 mm |
| вътрешен диаметър | 21 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| тегло | 0,075 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 101 mm |
| диаметър 1 | 65 mm |
| диаметър 2 | 28,5 mm |