| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 102,4 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| монтажен диаметър | 63 mm |
| вътрешна резба | 3/4 x 16 mm |
| дебелина | 101 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| тегло | 0,360 kg |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 100 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| височина | 100 mm |
| тегло | 0,41 kg |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 80 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 56 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 64 mm |
| височина | 100 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 102,4 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| монтажен диаметър | 63 mm |
| вътрешна резба | 3/4 x 16 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 80 mm |
| височина | 100 mm |
| мярка на резбата 1 | 3/4"X16UNF |
| външен диаметър 1 | 80 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 55 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| височина | 102 mm |
| мярка на резбата | 3/4 - 16 |
| височина | 100 mm |
| диаметър | 84 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 79 mm |
| вътрешна резба 1 | D2= 3/4"-16 mm |
| диаметър 3 | 53 mm |
| диаметър 4 | 62,5 mm |
| височина | 101 mm |
| външен диаметър | 78 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 94 mm |
| височина | 99,5 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4inch-16 |
| външен диаметър | 82 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| външен диаметър | 81 mm |
| височина | 100 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 55,7 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 62,7 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 99,5 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4'-16 |
| външен диаметър | 82 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| височина | 99,5 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4'-16 |
| външен диаметър | 82 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| височина | 99,5 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4'-16 |
| външен диаметър | 82 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| дължина | 100 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 80 mm |
| вътрешна резба | 3/4 - 16UNF mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 77 mm |
| мярка на резбата | 3/4" - 16 UNF |
| височина | 100 mm |
| спецификация | Ex Coopers Z522 |
| външен диаметър | 78 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 94 mm |
| не е за артикул номер | 5802 |
| височина | 100 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 82 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 57 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 65 mm |
| диаметър | 84 mm |
| височина | 100 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 81,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 57 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 65,2 mm |
| диаметър | 67 mm |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 66 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 55 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| външен диаметър | 78 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 94 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 81 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 65 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 102 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 57 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 |
| височина | 80 mm |
| външен диаметър | 78 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 57 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 65 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF-1B |
| височина | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 7 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 93,5 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 84 mm |
| вътрешна резба 1 | D2= 3/4"-16 mm |
| диаметър 3 | 56 mm |
| диаметър 4 | 62 mm |
| височина | 102 mm |