| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 84 mm |
| външен диаметър | 60,2 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| монтажен диаметър | 14 mm |
| дебелина | 59,5 mm |
| външен диаметър | 28 mm |
| тегло | 0,050 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 61 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 4 | 27,5 mm |
| вътрешен диаметър | 27,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 27,5 mm |
| височина 1 | 53,1 mm |
| височина | 57 mm |
| външен диаметър | 59,8 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 60 mm |
| височина | 57 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 84 mm |
| външен диаметър | 60,2 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| монтажен диаметър | 14 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър | 61 mm |
| диаметър 1 | 28 mm |
| височина | 56 mm |
| височина 1 | 54 mm |
| височина | 57 mm |
| външен диаметър | 61 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57 mm |
| външен диаметър | 61 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 86 mm |
| външен диаметър | 62 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 53,1 mm |
| височина | 57 mm |
| външен диаметър | 59,8 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 27,5 mm |
| вътрешен диаметър | 27,5 mm |
| диаметър 4 | 27,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 28 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 28 mm |
| височина | 55 mm |
| диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 27 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 27 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 53,1 mm |
| височина | 57 mm |
| външен диаметър | 59,8 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 27,5 mm |
| вътрешен диаметър | 27,5 mm |
| диаметър 4 | 27,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 60 mm |
| диаметър 2 | 27,5 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 61 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 28,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 28,5 mm |
| височина | 56 mm |
| височина | 57 mm |
| височина 1 | 53,1 mm |
| диаметър 2 | 27,5 mm |
| външен диаметър | 59,8 mm |
| за OEномер | 04152-B1010 |
| височина | 57 mm |
| височина 1 | 53,1 mm |
| диаметър 2 | 27,5 mm |
| външен диаметър | 59,8 mm |
| за OEномер | 04152-37010 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 15 mm |
| височина | 85 mm |
| височина 1 | 60 mm |