| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър 1 | 65,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 61,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 54 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| височина | 87 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 72 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 66 mm |
| височина | 65 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 65 mm |
| височина | 87 mm |
| мярка на резбата 1 | 3/4"X16UNF |
| външен диаметър 1 | 80 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 55 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| височина | 92 mm |
| за номер артикул | SF OF0372 |
| височина | 92 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4'-16 |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| височина | 92 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4inch-16 |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 66 mm |
| височина | 90 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 81,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 62,5 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 126 mm |
| спецификация | Ex Coopers Z963 |
| външен диаметър | 65 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 72 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 125,5 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| монтажен диаметър | 64 mm |
| вътрешна резба | 3/4 x 16 mm |
| външен диаметър | 65 mm |
| височина | 86,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 53,4 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59,5 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| външен диаметър | 81 mm |
| височина | 120 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 57 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 63 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 81,5 mm |
| височина | 92 mm |
| височина | 92 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4'-16 |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 77 mm |
| мярка на резбата | 3/4" - 16 UNF |
| височина | 127 mm |
| дължина | 126 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 80 mm |
| цвят | черен |
| вътрешна резба | 3/4 - 16UNF mm |
| не е за артикул номер | 5737 |
| височина | 90 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 66 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 54 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 6/1 |
| не е за артикул номер | 5754 |
| диаметър | 95 mm |
| височина | 97 mm |
| присъединителна резба | 3/4" 16 UNF |
| налягане на отваряне блокиране на обратен ход | 0,12 bar |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 69 mm |
| мярка на резбата | 3/4" - 16 UNF |
| височина | 87 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 65,5 mm |
| височина | 86,5 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 62,9 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 54,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| брой звена на верига | 16 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 4 |
| дебелина | 128 mm |
| външен диаметър | 84 mm |
| вътрешна резба | 3/4" - 16 UNF mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 62 mm |
| тегло | 0,378 kg |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 75 mm |
| диаметър | 85 mm |
| диаметър 1 | 82 mm |
| диаметър 2 | 65 mm |
| диаметър 3 | 57 mm |
| височина | 119 mm |
| присъединителна резба | 3/4" 16 UNF |
| налягане на отваряне блокиране на обратен ход | 0,12 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 65,5 mm |
| височина | 86,5 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 62,9 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 54,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| брой звена на верига | 16 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 4 |
| височина | 92 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4'-16 |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 67 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 58 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 |
| височина | 65 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 54 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 90 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 6/1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 60 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 91,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 81 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 55 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 |
| височина | 122 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 84 mm |
| вътрешна резба 1 | D2= 3/4"-16 mm |
| диаметър 3 | 56 mm |
| диаметър 4 | 63 mm |
| височина | 127 mm |
| външен диаметър | 82 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 57 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 65 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 122 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 118,1 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 51,5 mm |
| брой звена на верига | 16 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| мярка на резбата | UNF 3/4"-16 |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 55 mm |
| височина | 92 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 52 mm |
| външен диаметър 2 | 62 mm |
| външен диаметър 1 | 69 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 90,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 52 mm |
| външен диаметър 2 | 62 mm |
| външен диаметър 1 | 69 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 90,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |