| височина | 87 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| вътрешен диаметър | 71,5 mm |
| външен диаметър | 93 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър 1 | 93 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 71 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | M20X1.5 |
| височина | 85 mm |
| височина | 87 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| вътрешен диаметър | 71,5 mm |
| външен диаметър | 93 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 96 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1,5 |
| височина | 95 mm |
| външен диаметър | 94 mm |
| височина | 95 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 62,4 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 71,6 mm |
| мярка на резбата | M 20 x 1.5 |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| височина | 88,5 mm |
| мярка на резбата | M 20X1,5 |
| външен диаметър | 95,5 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 71,5 mm |
| височина | 88,5 mm |
| мярка на резбата | M 20X1,5 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 71,5 mm |
| външен диаметър | 95,5 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| височина | 81 mm |
| тегло | 0,46 kg |
| мярка на резбата | M20 X 1.5 |
| външен диаметър | 94 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 85 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 93,2 mm |
| височина | 81 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,2 bar |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 2 |
| височина | 88,5 mm |
| мярка на резбата | M 20X1,5 |
| външен диаметър | 95,5 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 71,5 mm |
| спецификация | Ex Coopers Z1144 |
| външен диаметър | 97 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 85 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | M20X1,5 |
| височина | 90 mm |
| външен диаметър | 91 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| външен диаметър 2 | 72 mm |
| външен диаметър 1 | 93 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 80 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,2 bar |
| диаметър | 93,2 mm |
| мярка на резбата | M20 x 1,5 |
| диаметър 2 | 72 mm |
| диаметър 3 | 62 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 97 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 85 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 93 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 71 mm |
| мярка на резбата | M20x1,5 |
| височина | 85 mm |
| външен диаметър | 91 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| външен диаметър 2 | 72 mm |
| външен диаметър 1 | 93 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 80 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,2 bar |
| диаметър | 96 mm |
| диаметър 1 | 93 mm |
| диаметър 2 | 71 mm |
| диаметър 3 | 62 mm |
| височина | 85 mm |
| присъединителна резба | M 20 x 1,5 |
| налягане на отваряне блокиране на обратен ход | 0,12 bar |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,1 bar |
| външен диаметър | 93 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 85 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,1 bar |