| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 79 mm |
| външен диаметър | 73 mm |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| монтажен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 29 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 29 mm |
| височина | 79 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 79 mm |
| външен диаметър | 73 mm |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| монтажен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър 1 | 73 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 29 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 29 mm |
| височина | 78 mm |
| височина | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 76,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 80 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| външен диаметър | 76,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 73 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| височина | 79 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър | 76 mm |
| диаметър 1 | 28 mm |
| диаметър 2 | 28 mm |
| височина | 79 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 22 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 22 mm |
| височина | 79 mm |
| външен диаметър | 76,2 mm |
| вътрешен диаметър | 31 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 31 mm |
| височина | 80 mm |
| не е за артикул номер | 6290 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 76 mm |
| диаметър 2 | 22 mm |
| височина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 29 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 29 mm |
| височина | 79 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 29 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 29 mm |
| вътрешен диаметър | 22 mm |
| външен диаметър | 77 mm |
| височина | 78 mm |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 22 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 22 mm |
| височина | 79 mm |
| спецификация | Ex Coopers G1419 |
| външен диаметър | 73 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| височина | 79 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 28 mm |
| височина | 79 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 28 mm |
| височина | 79 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 22,5 mm |
| вътрешен диаметър | 22,5 mm |
| диаметър 4 | 22,5 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 26 mm |
| външен диаметър | 73 mm |
| вътрешен диаметър | 28 mm |
| височина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 29 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 29 mm |
| височина | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 28,3 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 28,3 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 22,5 mm |
| вътрешен диаметър | 22,5 mm |
| диаметър 4 | 22,5 mm |
| височина | 79 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 29 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 29 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 73 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 29 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 29 mm |
| височина | 78 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 73 mm |
| вътрешен диаметър | 26 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 26 mm |
| височина | 80 mm |