| височина | 105 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 |
| височина | 80 mm |
| дебелина | 105 mm |
| външен диаметър | 73 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 22 mm |
| тегло | 0,079 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |