| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| дебелина | 46 mm |
| ширина | 75 mm |
| височина | 190 mm |
| брой на ребрата | 11 |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |