| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 59 mm |
| дебелина | 5 mm |
| материал | гума |
| форма | О-пръстен |
| външен диаметър | 59 mm |
| дебелина | 5 mm |
| форма | О-пръстен |
| страна на монтаж | от страната на двигателя |
| материал | гума |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59 mm |
| дебелина | 5 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 5 mm |
| вътрешен диаметър | 60 mm |
| външен диаметър | 70 mm |
| DIN/ISO | 7603 |
| материал | мед |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 5 mm |
| вътрешен диаметър | 60 mm |
| външен диаметър | 70 mm |
| DIN/ISO | 7603 |
| материал | гума |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | гума |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| дебелина | 56 mm |
| ширина | 92 mm |
| височина | 92 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| дебелина | 56 mm |
| ширина | 99 mm |
| височина | 92 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| материал | метал |
| брой звена на верига | 25 |
| тегло | 0,42 kg |
| необходими бройки | 1 |
| размери на питата на радиатора | 90 X 90 X 54 mm |
| материал | алуминий |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| за OEномер | 068.117.021 B |
| размери на питата на радиатора | 90 - 90 - 54 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| дебелина | 56 mm |
| ширина | 92 mm |
| височина | 92 mm |
| размери на питата на радиатора | 90x90x50 |
| качество | WP |
| не е за артикул номер | 3496 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | метал |
| брой звена на верига | 25 |
| тегло | 344 g |
| размери на питата на радиатора | 90 x 90 x 54 mm |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 90-90-54 |
| не е за артикул номер | 3496 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | метал |
| брой звена на верига | 25 |
| тегло | 344 g |
| за OEномер | 068 117 021 B |
| дължина | 94 mm |
| ширина | 92 mm |
| дълбочина | 55 mm |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| размери на питата на радиатора | 90x90 |
| входящ отвор | 16 mm |
| изходен отвор | 16 mm |
| височина | 94 mm |
| ширина | 94 mm |
| дебелина | 55 mm |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| размери на питата на радиатора | 90x90 |
| входящ отвор | 16 mm |
| изходен отвор | 16 mm |
| материал | метал |
| брой звена на верига | 25 |
| тегло | 0,42 kg |
| необходими бройки | 1 |