| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 59 mm |
| дебелина | 5 mm |
| материал | гума |
| форма | О-пръстен |
| външен диаметър | 59 mm |
| дебелина | 5 mm |
| форма | О-пръстен |
| страна на монтаж | от страната на двигателя |
| материал | гума |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59 mm |
| дебелина | 5 mm |
| материал | гума |
| материал | гума |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| дебелина | 56 mm |
| ширина | 92 mm |
| височина | 92 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| дебелина | 56 mm |
| ширина | 99 mm |
| височина | 92 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| размери на питата на радиатора | 90 - 90 - 54 |
| размери на питата на радиатора | 90 X 90 X 54 mm |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| за OEномер | 078.117.021 A |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 90 mm |
| дълбочина | 54 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,43 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 078 117 021 A |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| размери на питата на радиатора | 90x90 |
| входящ отвор | 16 mm |
| изходен отвор | 16 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,43 kg |
| необходими бройки | 1 |