| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| материал | алуминий |
| дебелина | 44 mm |
| ширина | 86 mm |
| височина | 140 mm |
| брой на ребрата | 8 |
| не е за артикул номер | 3502 |
| тегло | 426 g |
| не е за артикул номер | 3502 |
| тегло | 426 g |
| за OEномер | 06B 117 021B |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| размери на питата на радиатора | 98x95 |
| входящ отвор | 16 mm |
| изходен отвор | 16 mm |