| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| дебелина | 65 mm |
| ширина | 98 mm |
| височина | 120 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| за OEномер | 028 117 021E |
| материал | алуминий |
| тегло | 0,660 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | алуминий |
| тегло | 0,660 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 3498 |
| дължина | 94 mm |
| ширина | 92 mm |
| тегло | 610 g |
| дълбочина | 72 mm |
| дължина | 94 mm |
| ширина | 92 mm |
| дълбочина | 72 mm |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| размери на питата на радиатора | 98x95 |
| входящ отвор | 16 mm |
| изходен отвор | 16 mm |