| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 70 mm |
| височина | 140 mm |
| брой на ребрата | 15 |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| дебелина | 43 mm |
| ширина | 78 mm |
| височина | 163 mm |
| брой на ребрата | 11 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без гарнитура на картера |
| дебелина | 54 mm |
| ширина | 70 mm |
| височина | 139 mm |
| брой на ребрата | 13 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| за OEномер | 11422247015 |
| не е за артикул номер | 4031 |
| тегло | 660 g |
| не е за артикул номер | 4030 |
| тегло | 660 g |