| дължина | 240 mm |
| ширина | 191 mm |
| дълбочина | 30 mm |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 191 mm |
| дълбочина | 30 mm |
| версия | produced by BEHR |
| размери на питата на радиатора | 240x193 |
| входящ отвор | 14,5 mm |
| изходен отвор | 14,5 mm |
| размери на питата на радиатора | 240 - 193 - 30 |