| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| дебелина | 45 mm |
| ширина | 78 mm |
| височина | 164 mm |
| брой на ребрата | 11 |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 335 mm |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 191 mm |
| дълбочина | 30 mm |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 191 mm |
| дълбочина | 30 mm |
| версия | produced by BEHR |