| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 42 mm |
| ширина | 65 mm |
| височина | 95 mm |
| брой на ребрата | 12 |
| дължина | 131 mm |
| ширина | 100 mm |
| дълбочина | 42 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с филтър |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| не е за артикул номер | 3849 |
| дебелина | 42 mm |
| ширина | 65 mm |
| височина | 95 mm |
| тегло | 290 g |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| не е за артикул номер | 3849 |
| дебелина | 42 mm |
| ширина | 65 mm |
| височина | 95 mm |
| тегло | 290 g |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дължина | 131 mm |
| ширина | 100 mm |
| дълбочина | 42 mm |