| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,008 kg |
| необходими бройки | 1 |
| размери на питата на радиатора | 90 X 90 X 54 mm |
| материал | алуминий |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| за OEномер | 028.117.021 B, K, L |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 70 mm |
| ширина | 110 mm |
| височина | 65 mm |
| размери на питата на радиатора | 90x90x54 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| материал | алуминий |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| за OEномер | 06J117021J |