| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 2,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 17,8 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на охлаждането | с водно охлаждане |
| дебелина | 75 mm |
| ширина | 96 mm |
| височина | 100 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| за OEномер | 059117021B |
| дължина | 98 mm |
| ширина | 95 mm |
| дълбочина | 72 mm |