| клас на вискозитет SAE | 5W-30 |
| тегло | 0,961 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| клас на вискозитет SAE | 5W-30 |
| тегло | 0,961 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| вместимост | 4 литри |
| клас на вискозитет SAE | 5W-30 |
| тегло | 4,1 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| вместимост | 4 литри |
| клас на вискозитет SAE | 5W-30 |
| тегло | 4,1 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| вместимост | 5 литри |
| клас на вискозитет SAE | 5W-30 |
| тегло | 4,26 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| вместимост | 5 литри |
| клас на вискозитет SAE | 5W-30 |
| тегло | 4,26 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| вместимост | 60 литри |
| клас на вискозитет SAE | 5W-30 |
| тегло | 51,12 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| вместимост | 60 литри |
| клас на вискозитет SAE | 5W-30 |
| тегло | 51,12 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |