| брой на вратите | 2 |
| страна на монтаж | ляво |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на вратите | 2 |
| страна на монтаж | дясно |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на вратите | 4/5 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на вратите | 4/5 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| брой на вратите | 2 |
| тегло | 1,120 kg |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| брой на вратите | 2 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| брой на вратите | 4 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| брой на вратите | 4 |
| вид на експлоатация | механичен |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| брой на вратите | 5 |
| вид на експлоатация | механичен |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| брой на вратите | 5 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| брой на вратите | 4/5 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на вратите | 2/3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| брой на вратите | 4/5 |
| вид на експлоатация | механичен |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| брой на вратите | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| брой на вратите | 2 |
| тегло | 1,120 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| брой на вратите | 2 |
| брой контакти | 4 |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| брой на вратите | 2 |
| брой контакти | 4 |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| брой на вратите | 4 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| качество | WP |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| качество | WP |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| страна на монтаж | дясно |
| качество | WP |