| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| за OEномер | 90491314 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съпротивление |
| допустимо натоварване при 12V | 20/30A |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| цвят | черен |
| Индуктивен товар | 5 A |
| Капацитивен товар | 20 A |
| Капацитивен товар | 30 A |
| Съпротивителен товар | 20 A |
| Съпротивителен товар | 30 A |
| брой на полюсите | 5 |
| схема на свързване | W2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| включваща функция | превключвател |
| вид на защита (IPкод) | 54 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | B1 |
| температурен диапазон | 80 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съпротивление |
| допустимо натоварване при 12V | 20/30A |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| цвят | черен |
| Индуктивен товар | 5 A |
| Капацитивен товар | 20 A |
| Капацитивен товар | 30 A |
| Съпротивителен товар | 20 A |
| Съпротивителен товар | 30 A |
| брой на полюсите | 5 |
| схема на свързване | W2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| включваща функция | превключвател |
| вид на защита (IPкод) | 54 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | B1 |
| температурен диапазон | 80 |
| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| за OEномер | 90491314 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съпротивление |
| допустимо натоварване при 12V | 20/30A |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| цвят | черен |
| Индуктивен товар | 5 A |
| Капацитивен товар | 20 A |
| Капацитивен товар | 30 A |
| Съпротивителен товар | 20 A |
| Съпротивителен товар | 30 A |
| брой на полюсите | 5 |
| схема на свързване | W2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| включваща функция | превключвател |
| вид на защита (IPкод) | 54 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | B1 |
| температурен диапазон | 80 |
| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| за OEномер | 90491314 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съпротивление |
| допустимо натоварване при 12V | 20/30A |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| цвят | черен |
| Индуктивен товар | 5 A |
| Капацитивен товар | 20 A |
| Капацитивен товар | 30 A |
| Съпротивителен товар | 20 A |
| Съпротивителен товар | 30 A |
| брой на полюсите | 5 |
| схема на свързване | W2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| включваща функция | превключвател |
| вид на защита (IPкод) | 54 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | B1 |
| температурен диапазон | 80 |
| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| за OEномер | 90491314 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съпротивление |
| допустимо натоварване при 12V | 20/30A |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| цвят | черен |
| Индуктивен товар | 5 A |
| Капацитивен товар | 20 A |
| Капацитивен товар | 30 A |
| Съпротивителен товар | 20 A |
| Съпротивителен товар | 30 A |
| брой на полюсите | 5 |
| схема на свързване | W2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| включваща функция | превключвател |
| вид на защита (IPкод) | 54 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | B1 |
| температурен диапазон | 80 |
| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| за OEномер | 90491314 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съпротивление |
| допустимо натоварване при 12V | 20/30A |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| цвят | черен |
| Индуктивен товар | 5 A |
| Капацитивен товар | 20 A |
| Капацитивен товар | 30 A |
| Съпротивителен товар | 20 A |
| Съпротивителен товар | 30 A |
| брой на полюсите | 5 |
| схема на свързване | W2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| включваща функция | превключвател |
| вид на защита (IPкод) | 54 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | B1 |
| температурен диапазон | 80 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със съпротивление |
| допустимо натоварване при 12V | 20/30A |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| цвят | черен |
| Индуктивен товар | 5 A |
| Капацитивен товар | 20 A |
| Капацитивен товар | 30 A |
| Съпротивителен товар | 20 A |
| Съпротивителен товар | 30 A |
| брой на полюсите | 5 |
| схема на свързване | W2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| включваща функция | превключвател |
| вид на защита (IPкод) | 54 |
| IDизпълнение на щекера | B1 |
| температурен диапазон | 80 |