механизъм за свободен ход на генератор FEBI BILSTEIN
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 34718 |
| дебелина | 50,5 mm |
| вътрешен диаметър | 17 mm |
| външен диаметър | 54,5 mm |
| тегло | 0,540 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AD KÜHNER 885350
|
|
AS-PL AFP6033
|
|
AUTEX 654692
|
|
AUTLOG RT5010
|
|
AUTOKIT 0381263
|
|
AUTOTEAM A07496
|
|
BREDA LORETT RLA3861
|
|
BREDA LORETT RLA3913
|
|
CALIBER 87882
|
|
CASCO CCP92110GS
|
|
CONTITECH AP9078
|
|
FARE SA 10545
|
|
FISPA 455200
|
|
GATES OAP7118
79.16 €
-20%
63.33 €
|
|
HOFFER 4555200
|
|
IJS GROUP 301065
|
|
INA 535019210
|
|
IPD 153687
|
|
KM International FI18740
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 1223018
77.26 €
-20%
61.81 €
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE LOPA0130
|
|
LYNXauto PA1135
|
|
MEAT & DORIA 45200
|
|
Metalcaucho 05670
|
|
NK 4910326
|
|
PowerMax 1110921
|
|
RUVILLE 59954
123.07 €
-0%
123.07 €
|
|
SANDO SCP921101
|
|
SIDAT 455200
|
|
SKF VKM03509
|
|
SPIDAN 71954
|
|
STARLINE RS119210
|
|
STC T405670
75.17 €
-20%
60.14 €
|
|
SWAG 70934718
|
|
TREVI AUTOMOTIVE AP1176
|
|
TRISCAN 8641154006
|
|
UNIGOM 432091
|
|
WAIglobal 2482287
|
|
WAIglobal 24822871
|
|
WAIglobal 24822874
|
|
WILMINK GROUP WG1253764
|
|
ALFA ROMEO 77364721
|
|
FIAT 77364721
|
| Fiat PUNTO EVO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 69 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 90 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 90 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 95 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 95 коня | дизел |
