механизъм за свободен ход на генератор STC
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | STC |
| Парт номер | T405670 |
| не е за артикул номер | 3784 |
| диаметър | 54 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| вътрешен диаметър | 17 mm |
| тегло | 460 g |
| мярка на резбата 1 | 16x1,5 |
| спецификация | profundidad eje [mm |
| спецификация | saliente eje [mm]: |
| спецификация | distancia de base a |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FEBI BILSTEIN 34718
122.09 €
-20%
97.67 €
|
|
Metalcaucho 05670
|
|
STC T405670
75.17 €
-20%
60.14 €
|
|
ALFA ROMEO 77364721
|
|
ALFA ROMEO 77364723
|
|
FIAT 77364721
|
|
FIAT 77364723
|
|
LANCIA 77364723
|
| Fiat PUNTO EVO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 70 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 90 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 90 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 90 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 95 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 95 коня | дизел |
