механизъм за свободен ход на генератор Metalcaucho
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | Metalcaucho |
| Парт номер | 04916 |
| не е за артикул номер | 3045 |
| височина | 33,3 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| вътрешен диаметър | 17 mm |
| външен диаметър | 58,1 mm |
| тегло | 420 g |
| мярка на резбата 1 | 16x1,5 |
| спецификация | distancia 3r canal |
| спецификация | profundidad eje [mm |
| спецификация | saliente eje [mm]: 0 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AUTOTEAM A05400
|
|
CAUTEX 030953
|
|
FEBI BILSTEIN 24413
|
|
Metalcaucho 04916
70.8 €
-20%
56.64 €
|
|
STC T404916
63.79 €
-20%
51.03 €
|
|
FIAT 9949627
|
| Citroen XANTIA (X2) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 406 (8B) | 109 коня | дизел |
| Citroen XSARA PICASSO (N68) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 406 (8B) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 90 коня | дизел |
| Citroen XSARA (N1) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X2) | 90 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (220) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 90 коня | дизел |
| Citroen BERLINGO (MF) | 90 коня | дизел |
| Citroen XSARA PICASSO (N68) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 90 коня | дизел |
| Citroen XSARA (N1) | 109 коня | дизел |
| Peugeot PARTNER кутия (5) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 109 коня | дизел |
