механизъм за свободен ход на генератор Metalcaucho
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | Metalcaucho |
| Парт номер | 04919 |
| не е за артикул номер | 3048 |
| дебелина | 39,7 mm |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| вътрешен диаметър | 17 mm |
| външен диаметър | 55 mm |
| тегло | 374 g |
| мярка на резбата 1 | 16x1,5 |
| спецификация | distancia 3r canal |
| спецификация | profundidad eje [mm |
| спецификация | saliente eje [mm]: 0 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 13312
|
|
CAUTEX 460968
|
|
FEBI BILSTEIN 11701
64.23 €
-20%
51.38 €
|
|
INA 535000110
|
|
Metalcaucho 04919
70.58 €
-20%
56.47 €
|
|
RUVILLE 55471
54.26 €
-0%
54.26 €
|
|
SPIDAN 66471
|
|
STC T404919
|
|
VW 028903119AA
|
|
VW 028903119P
|
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 65 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 65 коня | дизел |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 65 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Cabriolet (1E7) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen POLO CLASSIC (6KV2) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen CADDY II кутия (9K9A) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Cabriolet (1E7) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen CADDY II кутия (9K9A) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen POLO CLASSIC (6KV2) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 57 коня | дизел |
| Volkswagen POLO CLASSIC (6KV2) | 57 коня | дизел |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen CADDY II пикап (9U7) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen POLO CLASSIC (6KV2) | 110 коня | дизел |
