механизъм за свободен ход на генератор Metalcaucho
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | Metalcaucho |
| Парт номер | 04948 |
| не е за артикул номер | 3075 |
| дебелина | 43 mm |
| височина | 40 mm |
| тегло | 0,330 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | гума/метал |
| брой на ребрата | 6 |
| вътрешен диаметър | 28,45 mm |
| външен диаметър 1 | 54,5 mm |
| мярка на резбата 1 | 16x1,5 |
| спецификация | distancia 3r canal |
| спецификация | profundidad eje [mm |
| спецификация | saliente eje [mm]: |
| спецификация | con goma |
| спецификация | Desembragable |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CAUTEX 021247
|
|
FEBI BILSTEIN 26457
57.59 €
-20%
46.07 €
|
|
Metalcaucho 04948
38.29 €
-20%
30.63 €
|
|
STC T404948
33.17 €
-20%
26.54 €
|
|
SWAG 60926457
|
|
RENAULT 7700110616
|
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 75 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 90 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 107 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 107 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 95 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 98 коня | бензин |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 98 коня | бензин |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 113 коня | бензин |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 82 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 87 коня | бензин |
