механизъм за свободен ход на генератор STC
механизъм за свободен ход на генератор
| Производител | STC |
| Парт номер | T404947 |
| не е за артикул номер | 3074 |
| височина | 38 mm |
| тегло | 0,320 kg |
| материал | гума/метал |
| брой на ребрата | 6 |
| вътрешен диаметър | 28,45 mm |
| външен диаметър 1 | 54,5 mm |
| мярка на резбата 1 | 16x1,5 |
| спецификация | distancia 3r canal |
| спецификация | profundidad eje [mm |
| спецификация | Desembragable |
| спецификация | saliente eje [mm]: 0 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CAUTEX 021248
|
|
FEBI BILSTEIN 26458
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
Metalcaucho 04947
40.82 €
-20%
32.66 €
|
|
STC T404947
30.99 €
-20%
24.79 €
|
|
SWAG 60926458
|
|
DACIA 8200113636
|
|
RENAULT 8200113636
|
| Dacia LOGAN (LS_) | 88 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | дизел |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 98 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 98 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 107 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 80 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 102 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 98 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 102 коня | дизел |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 105 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 65 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 82 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 65 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 100 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 82 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 82 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 84 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 101 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 100 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 92 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 92 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 57 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 130 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 106 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 131 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 65 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 84 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 110 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 68 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 107 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 86 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 80 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 68 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 64 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 84 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 115 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 57 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 101 коня | дизел |
