| тегло | 1.485 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 62 |
| тегло | 1,490 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| изпускателна система | за крайно гърне |
| тегло | 1.436 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 62 |
| тегло | 0.960 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 62 |
| тегло | 1.120 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 61 |
| тегло | 1.000 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 61 |
| тегло | 4.070 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 63 |