| страна на монтаж | в средата |
| тегло | 1,4 kg |
| дължина | 360 mm |
| тегло | 1.200 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 61 |
| страна на монтаж | отпред |
| гаранция | 2 години гаранция |
| гаранция | 2 години гаранция |
| тегло | 4.762 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 63 |
| тегло | 3.250 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 62 |
| тегло | 3.806 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 63 |