| тегло | 2,7 kg |
| страна на монтаж | отпред |
| изпускателна система | еднозевна предна тръба |
| страна на монтаж | в средата |
| вид на катализатора | за автомобили с допълнително обурудван катализатор |
| страна на монтаж | отпред |
| сериен номер | 12.1146 |
| страна на монтаж | отзад |
| изпускателна система | за крайно гърне |
| тегло | 3,9 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| входящ отвор | 63 mm |
| дължина 1 | 1555 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| ляво/дясно движение | за ляво джижение |
| вид на катализатора | за автомобили с допълнително обурудван катализатор |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| ляво/дясно движение | за ляво джижение |
| дължина | 1200 mm |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | отзад |
| дължина 1 | 2257 mm |
| входящ отвор | 63,5 mm |
| страна на монтаж | отзад |
| дължина 1 | 1670 mm |
| диаметър | 63,5 mm |