| тегло | 0.890 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 61 |
| страна на монтаж | отзад |
| дължина | 740 mm |
| тегло | 1 kg |
| изпускателна система | с резба за ламбда сонда |
| тегло | 2.780 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 61 |
| тегло | 2.680 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 61 |