| тръба | 50 mm |
| вътрешен диаметър | 50,7 mm |
| външен диаметър | 79 mm |
| дължина | 200 mm |
| материал | неръждаема стомана |
| спецификация | Interlock |
| тръба | 50 mm |
| вътрешен диаметър | 50,7 mm |
| външен диаметър | 79 mm |
| дължина | 200 mm |
| материал | неръждаема стомана |
| спецификация | Interlock |
| само във връзка с | FK50100 |
| гаранция | 2 години гаранция |