| само във връзка с | FK50104 |
| гаранция | 2 години гаранция |
| тегло | 2.520 kg |
| дължина | 1270 mm |
| технически информационен номер | Stock code : 64 |
| тегло | 4.000 kg |
| дължина | 2160 mm |
| технически информационен номер | Stock code : 67 |
| тегло | 1.400 kg |
| дължина | 600 mm |
| технически информационен номер | Stock code : 61 |
| тегло | 4.030 kg |
| дължина | 2150 mm |
| технически информационен номер | Stock code : 67 |
| тегло | 1.660 kg |
| дължина | 510 mm |
| технически информационен номер | Stock code : 61 |