| не е за артикул номер | 1427 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | метал |
| тегло | 260 g |
| не е за артикул номер | 1427 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | метал |
| тегло | 260 g |
| за OEномер | 161 298 115 |
| тегло | 2.760 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 62 |
| тегло | 1.280 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 62 |