| страна на монтаж | в средата |
| тегло | 1.140 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 61 |
| тегло | 0.760 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 61 |
| само във връзка с | FK70130 |
| гаранция | 2 години гаранция |
| тегло | 3.440 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 62 |